تبلیغات

4kia.ir
زندگی واقعی همین جاست .... - نئوباکس سایت بدون کلاهبرداری

نئوباکس سایت بدون کلاهبرداری

نئوباکس کلاهبردار هست یا نه ؟این سوالی است که شاید ذهن شما را نیز درگیر کرده باشد زیرا بسیاری از سایت های کلیکی بعد از مدتی فعالیت در آنه کلاهبردار از آب در آمده و ناپدید می شوند بدون این که پولی پرداخت نمایند ولی نئوباکس جز این دسته سایت ها نیستد.زیرا این سایت از سال 2007 فعالیت دارد و همه ی پرداخت های خود را به صورت لحظه ای انجام داده است.پس جای نگرانی وجود ندارد.همچنین برخی سایت ها وجود دارند که کار سایت های PTC را کنترل می کنند و آنها را دسته بندی می کنند که سایت نئوباکس تا کنون در هیچ یک به عنوان کلاهبردار شناخته نشده است.فراموش نکنید که کل در آمد این سایت بستگی به کلیک های شما دارد و این سایت با کلیک های شما زنده است .
پس کاری را که باعث عدم اعتماد شما باشد را انجام نمی دهد

نئوباکس شرکت هرمی هست عایا ؟؟؟؟

همچنین برخی افراد این گونه سایت ها را که استراتژی اصلی افزایش در آمد در آنها از طریق زیر مجموعه ها می باشد با شرکت های حرمی اشتباه می گیرند.البته شما در این سایت می توانید بدون داشتن حتی یک زیر مجموعه نیز فعالت کنید.و در آمد خوبی داشته باشید.
ولی این سایت به هیچ عنوان مانند سایت های حرمی نیست.و همچنین نحوه ی زیر مجموعه گیری در این سایت به سورت تک سطحی می باشد که به هیچ وجه مخالف قوانین کشور نمی باشد.
همچنین در اینجا سرمایه های از جیب شما خارج نمی شود.همچنین این سایت به ازای سفارش و نمایش تبلیغات از شرکت ها و سایت های دیگر پول دریافت می کند و مقداری از پول به ما پرداخت می شود.
پس در این مجموعه از خارج از مجموعه سرمایه وارد می شود برخلاف شرکت های حرمی که سرمایه طبقه های پایین به طبقه های بالا انتقال می یابد.همانگونه که گفتیم این سایت از سال 2007 فعالیت دارد و در صورت مشاهده هرگونه تخلفات مثل حرمی بودن این سایت مسدود می شد و عدم مسدودیت این سایت از طرف سازمان های نظارتی کشور نیز دلیلی بر عدم حرمی بودن این سایت می باشد.طبقه بندی:
تجارت الکترونیکی و کسب درآمد،  کسب درآمد تضمینی از نئوباکس ، 
برچسب ها: کلاهبرداری، Neobux، شرکت هرمی، نئوباکس، شرکت نئوباکس، make money، کلاهبرداری سایت کلیکی،  

تاریخ : دوشنبه 12 مهر 1395 | 12:03 ق.ظ | نویسنده : سپهر S E P E H R | نظرات

  • paper | خرید لینک | ترفند سرگرمی